info@babayanevi.com
Kapadokya Ürgüp
0384 362 60 01

Hakkımızda

Restoranımız Hakkında

“Aile Ortamı sıcaklığında” sloganıyla lezzet yolculuğuna başlayan Babayan Evi “Bölgenin En Lezzetli ve misafirperver restoranı olmak” iddiasını sürdürüyor.

Babayan Evi, Bölgenin En Lezzetli ve misafirperver restoranı olmasını, hünerli ustaların ellerinde özenle şekillenen enfes lezzetlerine ve sizlerin takdirine borçlu; Özel olarak yetiştirilen organik meyve ve sebzeler deneyimli ellerde enfes bir lezzete dönüşüyor. Türkiye’nin farklı şehirlerinden, yüzlerce misafirimize aynı kaliteli hizmeti ve lezzeti sunan babayan evi; enerji veren, şaşırtan, şımartan, vazgeçilemeyen lezzetleriyle siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaya devam ediyor.

Hizmetlerimiz

Neden Babayan Evi

Akordiyon Resmi

Organik Doğal Menüler

Menülerimizin oluşturulmasında kullanılan tüm ürünler bölgemizin çiftçileri tarafından yetiştirilen organik doğal ürünlerdir.

Aile Ortamı Sıcaklığında

Siz bizim müşterimiz değilsiniz. Siz bizim evimize gelen misafirlerimizsiniz. Size aile ortamı sıcaklığında hizmet sunmayı garanti ediyoruz.

Bilmedik aş ya karın ağrıtır, ya baş

Biz sizlere kendi yemediğimiz bilmediğimiz hiç bir yemeği sunmuyoruz. Yöremizin severek yenen tatlarını siz değerli misafirlerimiz ile paylaşıyor sizin sağlığınız için gereken titizlikte hazırlanıyoruz.